120. árverés - 173. tétel
Kolozsvári szakácskönyv. Hasznos útmutató a középosztály számára a háztartás minden ágában. Irta és férjhezmenő hugának ajánlja egy székely asszony.
Kolozsvár, 1906. Lepage Lajos. |
(6)+248+XX+(1)p. |
Javított gerincű, illusztrált, kopottas, kiadói félvászon-kötésben. Éliás -- Szántó: 98. |