120. árverés - 189. tétel
Kóssa Albert, M(agyari)
Talmi aranykorunk. Tréfás szatirák versekben.
Bp., 1886. (Franklin-Társulat ny.) |
(4)+224p. Jankó János szövegközti rajzaival. |
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. Aranyozott lapszélekkel. Szüry: 2616. |