120. árverés - 21. tétel
Bács-Bodrogh vármegye egyetemes monografiája. Hazánk ezredéves fennállásának ünnepe alkalmából kiadta Bács-Bodrogh vármegye közönsége. I-II. kötet.
Zombor, 1896. Bittermann N. és Fia ny. |
1t. (színes)+(2)+IV+(6)+640p.+13t. (11 kihajt.)+1 kihajt. mell.; VII+(4)+613p.+8t. (1 kihajt.)+8 kihajt. mell.+1 színes, kihajt. térk. Az első kötetből hiányzik egy térkép. |
Kopottas, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Az első kötet gerincének felső pereme sérült. |