120. árverés - 272. tétel
Echo der Skizzen aus der Geschichte eines Jahres (20. Oct. 1860 bis Ende Oct. 1861) von Aurél Kecskeméthy gegeben von einem Mitgliede der Beschlusspartei.
Hamburg, 1862. Otto Meissner. |
(4)+86+(1)p. |
Kecskeméthy írása ugyanebben az évben jelent meg, először magyarul Pesten, majd németül Bécsben. A válasz a Határozati Párt egyik tagja, talán a példány birtokosa, Almásy Pál nevéhez fűződik. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Poss.: Almásy Pál gyűjteményi bélyegzőjével. |