120. árverés - 275. tétel
A közös viszonyok rendezésére vonatkozó okmánytár. (A tizenötös albizottmány javaslata. — Külön vélemény. — 1866. november 17-i k. leirat. — Deczember 20-i felirat. — A hatvanhetes bizottmány tanácskozmányai. — Elfogadott javaslat. — 1867. febr. 17.i k. leirat.)
Pest, 1867. Heckenast Gusztáv. |
VII+(1)+196p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |