120. árverés - 279. tétel
Kiss Ferencz
Elmélkedés a magyar katonai nevelés fölött tekintettel a Ludovicaeumra
Pest, 1869. Heckenast Gusztáv. |
44p. Csengery Imre Deák-párti képviselőnek, miniszteri tanácsosnak dedikált példány. |
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. |