120. árverés - 307. tétel
Krúdy Gyula
Ifjuság. Rajzok és elbeszélések.
Bp., 1899. Pesti könyvny. |
(8)+244p. Első kiadás. Basch Árpád szövegközti rajzaival. |
A Gottermayer-műhelyben készült, kiadói félvászon-kötésben. Festett, aranyozott kaucsuktáblákkal. Aranyozott lapszélekkel. Enyhén viseltes példány. Szüry: 2706. |