120. árverés - 318. tétel
Lukas, (Joseph) József
A hatodik nagy hatalom vagy: A modern sajtó. ~től. A magyar viszonyokra való tekintettel közli Tomor Ferenc.
Bp., 1877. Hunyadi Mátyás Intézet ny. |
173+(3)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Könyvtári duplum. |