120. árverés - 394. tétel
Barcsay Adorján — Palatinus József
A szabadkőművesség bűnei. Egy vidéki páholy titkai. A Magyarországi Symbolikus Nagypáholy védelme alatt működött páholyok tagjainak névsora. Előszóval ellátta Wolff Károly. I-II. rész [egybekötve].
Bp., 1921. Egyesült Keresztény Nemzeti Liga. |
VIII+248p.+1t.+364p. |
Díszesen aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |