120. árverés - 411. tétel
Szász Károly
Gróf Széchenyi István és az Akadémia megalapitása. A Széchenyi-szobor leleplezési ünnepére a Magyar Tudományos Akadémia megbizásából irta ~.
Bp., 1880. MTA. |
1t.+259p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szentkirályi: Sz-18.3. |