120. árverés - 436. tétel
Ausztriai és Magyar országi Képviselő-Választó-Kerületek Térképe. Tervezte Górf Kreith Béla, az osztrák részt készitette Freytag Gusztáv.
(Bécs, 1885. Freytag és Berndt.) |
1 színes, kihajtható térkép. |
A térkép mellett a képviselők és választókerületeik felsorolása olvasható. A lap hátoldalán a főrendi- és a képviselőház ülésrendjével. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |