120. árverés - 63. tétel
Dolinay Gyula
Történelmi arczképcsarnok. Irta: ~. Időrendi sorrendben 231 arczkép és életrajz.
Bp., 1886. (Légrády ny.) |
(760)p. Lapszámozáson belül egészoldalas táblákkal. Első kiadás. |
A Hasznos Mulattató melléleteként megjelent füzetek önálló kiadása. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. A gerincen két kis szakadással. |