122. árverés - 114. tétel
Schidlof, Dr. B(erthold)
Prostitution und Mädchenhandel. Eine zeitgeschichtliche Untersuchung über ein unstrittenes Gebiet.
Leipzig, (1931.) Lykeion. |
XVI+326+(2)p.+12 színes t. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. (Neue Studien zur Geschichte der sexuellen Verirrungen. I.) |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Egy levele megragasztva. |