122. árverés - 284. tétel
[Ágai Adolf] Csicseri Bors
Ha' sszólljék!... Dombszögi és bugaczi Mokány Berczi viselt dolgai... Ráadásul az arany köpések és szaftos mondások tudományos lajstromával, meg Jankó János és Garay Ákos 120 tollrajzával. Használati utasitással egyetemben, sajátkezűleg magam diktáltam ~ kommencziós iródeákom körme alá. I-II. kötet.
Gyoma, 1910. Kner Izidor ny. |
320+488p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációkkal. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Lévay -- Haiman: 1.181. |