122. árverés - 330. tétel
Nagy Ignác
Torzképek. Második kiadás. I-IV. rész.
Bp., 1844. Hartleben K. A. |
1t.+315+(2)p.; 1t.+334+(1)p.; 1t.+339+(2)p.; 1t.+339+(2)p. (--- munkái. IV-VII. kötet.) |
Először ugyanebben az évben látott napvilágot. |
Korabeli félvászon-kötésben. Az eredeti, kőnyomatú, rajzos borítók felragasztva. |