122. árverés - 65. tétel
Kőrösi József
Az 1870-dik és 1871-diki pesti épitkezések
Pest, 1872. Ráth Mór. |
36p. (Sz. k. Pestvárosa statisztikai hivatalának közleményei. V.) |
Hozzákötve: Az 1872. évi pesti épitkezések Bp., 1873. Ráth Mór. 39p. (Sz. k. Pestvárosa statisztikai hivatalának közleményei. VIII.) Hozzákötve: Az 1873 és 1874. évi pesti épitkezések Bp., 1875. Ráth Mór. 51p. (Sz. k. Pestvárosa statisztikai hivatalának közleményei. XII.) Hozzákötve: Az 1875-1884. évi budapesti épitkezések Bp., 1886. Grill Károly. (6)+55+(3)p. (Bp. főváros statisztikai hivatalának közleményei. XX.) |
Korabeli félvászon-kötésben. A gerincen apró sérülésekkel. Az eredeti borítók -- egy kivételével -- bekötve. |