124. árverés - 103. tétel
Asbóth Lajos
~ emlékiratai 1848-iki és 1849-iki magyarországi hadjáratból. I-II. kötet [egybekötve].
Pest, 1862. Ráth Mór. |
(4)+158+(4)+85p. |
Korabeli vászonkötésben. Több levele javítva, a címlapon kis (leragasztott) sérüléssel. |