124. árverés - 123. tétel
Mészáros Lázár
~ emlékiratai. Az eredeti kéziratokból közrebocsátja Szokoly Viktor. I-II. kötet.
Pest, 1866-1867. Ráth Mór. |
(2)+360p.; (2)+382p. |
Hozzá: -- külföldi levelei és életirata. Az eredeti kéziratokból közrebocsátja Szokoly Viktor. Pest, 1867. Ráth Mór. VI+164+(2)+100p. |
Aranyozott gerincű, későbbi félvászon-kötésben. |