124. árverés - 127. tétel
Molnár György
Világos előtt. Emlékeimből. [I. könyv.]
Szabadka, 1880. Schkesinger S. |
179+(1)p. |
Hozzákötve: Világostól Világosig. Emlékeimből. II. könyv. Arad, 1881. Ungerleider A. 561+(2)p. Hozzákötve: Világos után. Emlékeimből. III. könyv. Arad, 1882. Ungerleider A. 237+(2)p. Dedikált példány. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. Szüry: 3300.; 3302.; 3301. |