124. árverés - 140. tétel
Szathmáry Károly, P(éterfalvi)
Emlékeim
Szilágy-Somlyó, 1884. Nyomda-Rt.. |
262+(4)p. |
A szerző író, a szabadságharc idején főhadnagyként egy utászszázadnál szolgált. A borítón 1886-os évszám szerepel. |
Korabeli vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve. Szüry: 4164. |