124. árverés - 143. tétel
Székely József
Kossuth fogsága és Pestvármegye rendei. Pestvármegye levéltárában őrzött adatok nyomán irta ~.
Bp., 1895. Athenaeum. |
1 kihajt. mell. (hasonmás)+86p. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. Az eredeti borító bekötve. |