124. árverés - 295. tétel
A magyar honfoglalás kútfői. A honfoglalás ezeréves emlékére a Magyar Tud. Akadémia megbizásából... szerkesztették Pauler Gyula és Szilágyi Sándor.
Bp., 1900. MTA. |
VIII+877+(1)p. Egészoldalas táblákkal és szövegközti képekkel. |
Aranyozott gerincű, korabeli vászonkötésben. |