124. árverés - 304. tétel
Mátyási József
'~ verseinek folytatása. Második darab.
Vátzon, 1798. Maramarosi Gottlieb Antal ny. |
386+(2)p. |
Az első darab 1794-ben jelent meg. A szerző a magyar irodalmi népiesség egyik első képviselője, gróf galántai Fekete János titkára volt. |
Enyhén sérült, aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. Szüry: 0 |