124. árverés - 310. tétel
Molnár C. Pál
~ 30 eredeti fametszete Cyrano de Bergerachoz. Rosner Károly tanulmányával.
Bp., 1935. Officina (Löbl Dávid és Fia ny.) |
(20)p.+30t. Számozott (63./250), a művész által aláírt példány. |
Aranyozott gerincű,, festett, kiadói vászonkötésben. |