124. árverés - 362. tétel
Reizner János
Szeged története. I-IV. kötet.
Szeged, (1899-1900. Engel ny.) |
XI+398+(1)p.+7t. (részben színes, kihajt.); 367+(1)p.+3 kihajt. mell.; (4)+541p.+2 színes, kihajt. t.; (4)+650p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. |
Hozzá: Kulinyi Zsigmond: Szeged uj kora. Egy kötet: A város ujabb története (1879-1899) és leírása. Szeged, (1901. Engel ny.) (8)+690p.+1 kihajt. mell.+4 színes térk. (3 kihajt.) |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Az első kötéstáblákon Szeged dombornyomású címerével. |