124. árverés - 370. tétel
Scherer Ferenc, dr.
Gyula város története. I-II. kötet.
(Bp.), 1938. (Stephaneum ny.) |
478p.+8 kihajt. t.; 469p.+1 színes t.+1 színes, kihajt. térk. Gazdagon illusztrált. |
Hozzá: Gyula város oklevéltára (1313-1800). Gyula m. város megbizásából szerk.: Dr. Veress Endre. Bp., 1938. (Stephaneum ny.) XII+500p.+1t. |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. |