124. árverés - 412. tétel
Tabódy József
Munkács multja és jelene Magyarország történetében
Pest, 1860. (Herz János ny.) |
(8)+169+(10)p.+9t. |
A kőnyomatú címlapon a város jelentősebb épületeinek részletképeivel. A többi táblán a vár látképei mellett viseletek és a városhoz kapcsolódó nevesebb személyek, köztük II. Rákóczi Ferenc és Zrínyi Ilona láthatók. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |