124. árverés - 446. tétel
Vajda János
Dal és beszély. Ujabb lyrai költemények. Ábel és Aranka.
Bp., 1884. Franklin. |
92+(1)p. Lapszámozáson belül a költő arcképével és Jankó János 3 egészoldalas rajzával. Első kiadás. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben. Szüry: 4833. |