124. árverés - 73. tétel
Diotallevi, (Alessandro) Sándor
Az igaz penitentzia-tartó bűnösnek eleven példája, mellyet a' penitentzia-tartó Dávid királynak példája', és ötvenedik z'oltára-szerént minden megtérő bűnösnek hasznára olasz nyelven elé-adott ~. Magyarra fordita Molnár János...
Nagy-Szombatban, 1763. Jesus Társ. Akad. Coll. |
XXIV+294p. |
Enyhén kopottas, díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. |