125. árverés - 152. tétel
39 lap Franz Johann Joseph von Reilly atlaszából.
Az osztrák térképész, kiadó atlasza, a Schauplatz der fünf Theile der Welt 830 — a címben jelzettel ellentétben csak európai — lapot tartalmazott. Bécsben jelent meg 1789 és 1806 között. Darabunk három áttekintő lapot, valamint nagyrészt kelet-európai (cseh, román, orosz és bolgár) térképeket tartalmaz. |
Restaurált pergamenkötésben, modern megkötő szalaggal. Fragment of Reilly's Schauplatz der Welt. 39 maps (mostly from Eastern Europe) in restored vellum. |