126. árverés - 297. tétel
Pap József, Ifj. nagysomkuti
Adalékok Máramaros történetéhez
Máramarossziget, (1909.) Máramarosi Független Ujság ny. |
(2)+369+(1)p.++3t. Lapszámozáson belül két táblával. |
Modern vászonkötésben. Az eredeti, sérült borító bekötve. |