126. árverés - 302. tétel
Portalis, (Albert Edouard) A. Ede
Az Egyesült-Államok, önkormányzat és a caesarismus. Irta ~. Szerző felhatalmazásával francziából forditotta Szathmáry György.
Pest, 1872. Légrády. |
(8)+195+(1)p. A címlap alsó fele pótolva. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |