127. árverés - 118. tétel
Orosz József, balásfalvai
Gróf Széchenyi István mint iró. Kiadta ~.
Pozsony, 1832. Snischek Károly ny. |
(6)+409+(1)p. |
A Hitel és a Világ bírálata. A szerző, újságíró, több folyóirat (Századunk, Hírnök) szerkesztője volt. Amint az előszóból kiderül, Ponori Thewrewk József kritikáját is leközli. |
Aranyozott gerincű, modern félbőr-kötésben. Modern half leather. Spine gilt. Szentkirályi: 11.2. |