128. árverés - 125. tétel
Szilágyi Sándor
A magyar forradalom férfiai 1848/9-ből. Második átdolgozott és bővitett kiadás. Két autograph-melléklettel.
Pest, 1850. Heckenast. |
(8)+344p.+5 mell. (1 kihajt.) |
Kopott aranyozású, korabeli félvászon-kötésben. |