128. árverés - 144. tétel
Fiske, John
The critical period of American history 1783-1789
London, 1894. Macmillan and Co. |
XVIII+368p. Az előzéklap belső oldalán Görgei Arthur tulajdonosi névbejegyzésével. |
Aranyozott gerincű, kiadói vászonkötésben. Poss.: A címlapon Görgei Arthur és Ernst Lajos gyűjteményi bélyegzőjével. |