128. árverés - 243. tétel
Lakatos Ottó
Arad története. I-III. kötet.
Arad, 1881. Gyulai István. |
X+252+(2)p.+3t. (1 kihajt.)+(4)+274+(3)p.+1 színes, kihajt. térk.+(4)+368+(3)p.+3t. |
A harmadik kötet függelékeként jelent meg a szerző "Három év egy kompromittált életéből" című visszaemlékezése, melyben a szabadságharc utáni elfogatását és börtönéveit írja le. |
Enyhén kopottas, díszesen aranyozott gerincű, korabeli félbőr-kötésben. |