128. árverés - 305. tétel
Oesterreichische Provinzial-Pharmakopee
Wien, 1776. gedruckt von Joh. Thom. Edlen von Trattnern. |
(10)+384+(18)p. |
A gyógyszerkönyv 1774-ben jelent meg először, ez az első német nyelvű kiadása. |
Kopott aranyozású, korabeli bőrkötésben. Festett előzéklapokkal. |