128. árverés - 307. tétel
(Vigo, Giovanni da) Johannes de Vigo
Wund-Artznei, In Zwey Theile merckwürdig eingetheilet... zum öffentlichen Druck gebracht Durch Johannem Scultetum.
Nürnberg, 1677. Johann Hoffmann (Gedruckt bey Christoph Gerhard.) |
2t. (Címkép+díszcímlap)+(28)+1292+(144)+(2)+227+(18)p. |
Az itáliai orvos munkája először 1514-ben jelent meg, és a század legfontosabb sebészeti kézikönyvévé vált. |
Kopottas, korabeli, fatáblára vont disznóbőr-kötésben. A gerinc felső peremén kis sérüléssel. VD17 3:625826A. |