128. árverés - 362. tétel
Shakespeare, (William)
A velencei kalmár. Ford.: Radó Antal.
Bp., 1911. Athenaeum. |
VI+(2)+146p.+35t.A feliratos hártyapapírokkal védett táblák James D. Linton színes, felragasztott képei. A 74-75p. között levő felragasztott kép példányunkból hiányzik. |
Az előzéklap hátoldalán a fordító Szalay József szegedi rendőrkapitánynak, a neves bibliofil gyűjtőnek szóló ajándékozó soraival. |
Festett, aranyozott, kiadói vászonkötésben. |