128. árverés - 364. tétel
Svastics Ignác, csétsényi
Magyarok' historiája, mellyet ~ íra. I-III. könyv.
Posonyban, 1805. Belnay György Aloysius. |
1t.+(16)+380+(3)p.; 1t.+(8)+384p.; (4)+368p. |
Az első két kötet egységes, kopottas, aranyozott, a harmadik díszesen aranyozott gerincű, korabeli bőrkötésben. Az első két darab aranymetszéssel díszítve. |