128. árverés - 422. tétel
Fehér Géza
Kanitz Fülöp Félix "A Balkán Kolumbusa" élete és munkássága 1829-1904.
Bp., 1932. Franklin-Társulat. |
201+(3)p.+1t. Gazdagon illusztrált. (A Magyar Földrajzi Társaság könyvtára.) |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. Szép példány. |