128. árverés - 451. tétel
Éble Gábor
A Károlyi grófok nagykárolyi várkastélya és pesti palotája
Bp, 1897. Hornyánszky.. |
116p. Lapszámozáson belül számos egészoldalas táblával és szövegközti illusztrációval. |
Díszesen aranyozott, kiadói vászonkötésben (Gottermayer). |