128. árverés - 464. tétel
Zarándy A. Gáspár
Huba vére. Szemere. Összeállította és többekkel együtt írta: ~.
Bp., 1910. Hornyánszky V. |
142+(5)p.+126t. (2 színes, az egyik kétoldalas)+(2)p. |
Aranyozott, kiadói bőrkötésben, eredeti védőborítóval, vászontokban. Aranymetszéssel díszítve. Selyemripsz előzéklapokkal. Szép példány. |