129. árverés - 183. tétel
Zala György — Dr. Barcza Elemér
Amit a hirdetésről tudni kell
Bp., (1947. Székesfővárosi háziny.) |
146+(2)p.+40 színes t. |
A mellékleteken a legnevesebb grafikusok (Faragó Géza, Berény, Irsai, Mallász, Dallos, stb.) művei — nagyrészt plakátok — láthatók |
Aranyozott, kiadói vászonkötésben. A színes, eredeti borító bekötve. Az első kötéstábla közepén a főváros aranyozott, festett címerével. Gilt original cloth. Original cover bound inside. |