129. árverés - 84. tétel
Gárdonyi Géza
Ygazság a földön. Legenda.
Szeged, 1896. Engel Lajos ny. |
72+(3)p. Első kiadás. |
Az előzéklapon ajánló sorokkal: "Kiss József urnak a mi mesterünknek kiváló tisztelettel Gárdonyi". |
Aranyozott, korabeli vászonkötésben. Inscribed copy. Contemporary cloth.. Szüry: 1535. |