130. árverés - 169. tétel
Hornig Károly, báró
Veszprém multja és jelene. A magyar orvosok és természetvizsgálók XXXVI. nagygyűlésének Veszprém városa nevében felajánlja ~.
Veszprém, 1912. Egyházm. ny.. |
VII+209+(2)p. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |