130. árverés - 25. tétel
[Arany László]
A délibábok hőse. A Kisfaludy-Társaságnál jutalmat nyert költemény. Jelszó: Szappanbuborék.
Buda-Pest, 1873. Ráth Mór. |
182p. Első kiadás. |
Aranyozott gerincű, korabeli félvászon-kötésben. |
Botka: 227.; Szüry: 197. |