130. árverés - 313. tétel
Saxlehner's Hunyadi János Bittersalz-Quelle
Bp., é.n. (Buschmann F. ny.) |
48+20+14+(2)+9+(3)+(3)+52-207+(1)+32+(6)+7+(3)p. |
Hét, önálló címlappal és lapszámozással rendelkező részt tartalmazó, kiadói colligatum. |
Enyhén kopottas, aranyozott, kiadói félvászon-kötésben. |