130. árverés - 6. tétel
Geőcze Bertalan, dr.
A przemysli tragédia. Orosz fogságban írta: ~.
Bp., 1922. Pesti Könyvnyomda Rt. |
1t.+232p. |
Modern vászonkötésben. Néhány levele töredezett, szöveghiány nincs. A rajzos, enyhén sérült, eredeti borító bekötve. |