132. árverés - 168. tétel
Fényes Elek
Magyarország geographiai szótára, mellyben minden város, falu és puszta, betürendben körülményesen leiratik. Kiadta ~. I-IV. kötet [két kötetben].
Pesten, 1851. Kozma Vazul. |
312+285p.; 306+350p. |
Kopottas, korabeli félvászon-kötésben. A levelek nagy része enyhén foltos. |